Karty pracy
Oceń publikację

Cukiernia: uczymy się tabliczki mnożenia

Cukiernia: uczymy się tabliczki mnożenia

Zadanie służy utrwaleniu znajomości tabliczki mnożenia. Strona przedstawia różne słodycze z metkami cenowymi. Dziecku zlecono odnaleźć wartości wyrażeń i napisać koszt towaru na każdej metce. Drugie zadanie polega na znalezieniu kosztu kilograma słodyczy (170 zł). Zadanie będzie sprzyjać rozwojowi kompetencji matematycznych i umiejętności obliczeniowych.

OCENA ZADANIA
5.00
(2 ocen)
Liczba pobrań 213
Występuje w programach nauczania: