O projekcie

O projekcie

Strona „Rozwój dziecka” jest jednym z wiodących zasobów w Polsce, który ma na celu pomoc w nauce i rozwoju intelektualnym współczesnych dzieci.

Głównym kierunkiem działalności strony jest oferowanie drukowanych zadań rozwijających dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (klasy 1-4), które można wydrukować na własnej drukarce lub w najbliższym punkcie ksero.

Tworzymy takie zadania i polecamy ich wykorzystanie w procesie nauczania, ponieważ wydrukowane na papierze zadanie dla dziecka jest zawsze bardziej kompleksowe i pozwala rozwijać kilka ważnych umiejętności jednocześnie.

W chwili obecnej na stronie znajduje się ponad 7000 nowoczesnych zadań do wydruku, stworzonych przez profesjonalnych metodyków. Co miesiąc opracowujemy i publikujemy na stronie ponad sto nowych ćwiczeń dla dzieci w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania.

Zadania praktyczne z naszej strony są wykorzystywane przez nauczycieli i wychowawców w ich codziennej pracy z dziećmi, a także przez rodziców do dodatkowych zajęć z dzieckiem.

Wszystkie ćwiczenia na stronie są ciekawe i kolorowe, co pozwala zamienić proces uczenia się dziecka w wesołe i ekscytujące zajęcie.

Dodatkowo możesz tworzyć własne zadania dla dzieci korzystając z generatorów zadań praktycznych, które pozwalają na tworzenie i natychmiastowe drukowanie zadań dla dzieci w różnym wieku z matematyki, czytania i pisania o zadanych parametrach.

Na stronie regularnie pojawiają się również artykuły na temat rozwoju dzieci, kreatywne zadania wspomagające rozwój intelektualny dziecka oraz wiele innych materiałów, które będą pomocne dla Ciebie i Twojego dziecka.

Dołącz do ponad 300 tysięcy rodziców i nauczycieli, którzy korzystają z naszych materiałów, aby wspierać naukę i rozwój współczesnych dzieci. Dzieci, które regularnie wykonują zadania z naszej strony, odnoszą większe sukcesy w opanowaniu materiału w porównaniu do swoich rówieśników.

Dlaczego ważne jest drukowanie zadań dla dziecka można przeczytać pod linkiem.