Uzyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów!

Pobieraj dowolne materiały na stronie szybko i bez ograniczeń!


RABAT

20%

Do 7 marca

PREMIUM 30 DNI

29.90 zł  23.92 zł

ZAMÓW DOSTĘP

Za jedyne 0.8 zł dziennie:

  • Nieograniczony dostęp do indywidualnych zadań praktycznych przez 30 dni.
  • Nieograniczony dostęp do tworzenia zadań praktycznych za pomocą generatora.

RABAT

40%

Do 7 marca

PREMIUM 1 ROK

180 zł  108 zł

ZAMÓW DOSTĘP

Za jedyne 0.3 zł dziennie:


Dołącz do tysięcy rodziców i nauczycieli, którzy korzystają z materiałów ze strony „Rozwój dziecka”

Strona „Rozwój dziecka” oferuje wiele zadań praktycznych dla kształtowania umiejętności uczenia się (czytanie, pisanie, liczenie i inne). Zadania mają na celu efektywny rozwój logicznego myślenia i funkcji poznawczych dziecka oraz rozwój erudycji, pomysłowości i elastyczności umysłu.

Pobierz i wydrukuj niezbędne zadania za kilka sekund, uzyskawszy nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów na stronie. Aby zapoznać się z materiałami strony, niektóre zadania dostępne są za darmo. Możesz pobrać do 10 takich zadań.

 

 

WARUNKI PŁATNOŚCI

Opłata jest dokonywana są za pomocą internetowego systemu płatności PayOP* lub Fondy**. Możesz zapłacić za dostęp w trybie online za pomocą karty Visa lub MasterCard dowolnego banku, a także za pomocą innych metod płatności. Po wybraniu planu taryfowego nastąpi przekierowanie do strony bezpiecznych płatności.

*PayOP to system płatniczy dla różnych kierunków biznesu, która pozwala akceptować płatności online przy użyciu ponad 300 metod płatności. Platforma płatnicza umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności. Biura firmy są usytuowane w USA, Wielkiej Brytanii i Singapurze.

**Międzynarodowa bramka płatnicza Fondy obsługuje karty bankowe Visa, Mastercard i Maestro oraz inne instrumenty płatnicze (QIWI, Yandex.Money, Privat24, płatność gotówkowa, PayPal, SEPA, Swift, banki internetowe Rosji, Europy i innych części świata).

***Paymentwall to interfejs internetowy, za pomocą którego posiadacze kart VISA / MasterCard® mogą płacić za usługi w Internecie. Wiarygodność Paymentwall jest potwierdzona certyfikatami Trusted Commerce™. PAYMENTWALL INC jest wymieniony w programie Trusted Commerce™ centrum certyfikacji Trustwave w celu sprawdzenia zgodności ze standardem bezpieczeństwa danych w zakresie kart płatniczych (PCI DSS) zalecanym przez wszystkie główne związki kart kredytowych, w tym American Express, Diners Club, Discover, JCB, MasterCard Worldwide, Visa Inc. i Visa Europe.

Zwrot środków. Jeśli zmienisz zdanie na temat kupowania dostępu do materiałów strony, możesz poprosić o zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni od daty transakcji, pod warunkiem, że po dokonaniu płatności nie pobierzesz płatnych materiałów ze strony. Wniosek o zwrot pieniędzy należy przesłać na adres e-mail: .

Szczegółowe informacje na temat korzystania ze strony można uzyskać, zapoznając się z naszą Polityką prywatności i Umową użytkownika.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:

 

Gratulacje, jesteś subskrybowany! Odbierz list i aktywuj biuletyn